Artyści


Just One Line. Każdy projekt powstaje z narysowania jednej, zakręconej, ale nieprzerywanej linii. Kontury i kolorowanie są nadbudowane na kanwie tejże linii. Można to sprawdzić prowadząc palec po linii, enjoy!


graphic design & photography


Maggie Piu - arch.mgr Małgorzata Bieniek - Strączek: PAINTER, ILLUSTRATOR, INTERIOR DESIGNER


alien descending from the sky. Creates accessories for people worshiping darkness and anxiety. The main component and a significant feature of the brand is hair.

Kasia Doszla
Katowice/Śląsk

www.facebook.com/katarzynadoszla www.behance.net/iettatura
Hyakinth to ubrania dla mężczyzn, którzy lubią zwyciężać. Nowoczesne fasony oparte na klasycznej męskiej garderobie, z wykorzystaniem materiałów drukowanych cyfrowo.


Design, interiors and landscapeOkrzyknięty przez media jednym z najszybszych raperów na świecie, MC Silk konsekwentnie stara się pokazywać jak wielowymiarowym jest twórcą i jak nietrafionym pomysłem jest zamykanie go w szufladzie. Utworami takimi jak „Rap retrospekcje", „Pi


http://be.net/misshinakamishi


Chaos i entropiaAbsolwentka Instytutu Sztuki AP w Krakowie, dyplom w pracowni rysunku u prof. Jargusza. Zajmuje się fotografią portretu, aktu i mody. Kilkanaście wystaw indywidualnych i zbiorowych a także publikacje w prasie krajowej i zagranicznej.

Pepino
www.facebook.com/Pepinowska

Pepino - pod tą nazwą kryje się ciekawa osoba która dużo rysuję, czasem też maluje, szyje, fotografuje^^ Moje prace to czarno-białe ilustracje, geometryczne wariacje z prostą a czasem pokręconą kreską. Uwielbiam geometrię,symetrię, konstru


Piotr Dębski bardziej znany jako Lomograf. Rocznik `83. Najbardziej lubiący poruszać się po figurach kwadratowych. Na swojej twórczej ścieżce wykorzystuje polaroidy i aparaty analogowe.Nie jest mu obca gra światłami i współpraca z kolorami.